logo
خط مشی کیفیت

خط مشی کیفیت

شرکت تولیدی پیستون ایران بزرگترین و معتبرترین تولید کننده انواع پیستون و گژن پین در ایران بوده و در صنعت خودرو از موقعیت ممتازی برخوردار است.

ما حفاظت از محیط زیست را به عنوان یک ارزش تلقی کرده و در کلیه فعالیت هایمان مدنظر قرار می دهیم.

ما خود را متعهد به رعایت کلیه قوانین و الزامات قانونی و مقرراتی کشور و تعهدات و الزامات قراردادی با مشتریان خویش می دانیم.

ما کلیه فعالیت های شرکت را به گونه ای مدیریت می کنیم که سلامتی و ایمنی هیچ یک از کارکنان و سایر افراد جامعه در معرض تهدید قرار نگیرد.

مدیریت شرکت تولیدی پیستون ایران، بر اساس دیدگاه های فوق الذکر و با تکیه بر سطح مهارت و دانش کادر مجرب خود و نیز تکنولوژی برتر محصولات و گسترش این سطح از دانش و تکنولوژی، خط مشی خویش را به شرح ذیل اعلام می دارد.

داشتن سازمانی سیستماتیک، یاد گیرنده، پویا و متعالی.
طراحی، تولید و ارائه محصولات متنوع و با کیفیت در بازار داخل و خارج، با هدف جلب رضایت متوازن و پایدار مشتریان و کلیه ذینفعان سازمان.
چابک سازی فرآیندهای کلیدی شرکت.
کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در کلیه فرآیندهای شرکت.
این خط مشی متناسب با طرح کسب و کار سازمان بوده و با در نظر گرفتن فرآیندهای تعریف شده، چارچوبی برای تعیین اهداف  می باشد و در تمام سطوح شرکت انتقال یافته است. نماینده مدیریت به منظور اطمینان از تحقق موارد فوق، با اختیارات کافی بر اجرای سیستم های مورد نیاز بر مبنای الگوهای اجرایی مدل های تعالی و استانداردهای OHSAS 18001، ISO/TS 16949، ISO 14001 و الزامات خاص مشتریان نظارت داشته و با گزارش ادواری از عملکرد فرآیندهای مختلف، سطوح عالی سازمان را از دستیابی به اهداف تعیین شده و منافع مورد نیاز جهت تحقق آنها آگاه می نماید.


تماس با ما

آدرس :

 

 

دفتر تهران: کیلومتر15 جاده مخصوص کرج، بعد از خیابان49، پلاک 467، طبقه دوم شمالی

کارخانه تبریزدیزل آباد، منطقه صنعتی غرب

کدپستی :   دفتر: 1396118651     کارخانه: 5197713737
تلفن :   دفتر: 44191087-021  کارخانه: 34454334-041
عضویت در خبرنامه